668007889 biuro@edu-arto.pl
szkola-muzyczna
Shadow

– Keyboard, pianino, gitara, ukulele

Edu-Arto proponuje naukę na wszystkich poziomach zaawansowania i w każdym wieku. Zapraszamy zarówno przedszkolaków, uczniów, jak i dorosłych. Naukę może rozpocząć każdy, kto lubi muzykę i chce poznać tajniki języka muzycznego, rozwijać swój słuch i wrażliwość artystyczną. Zapraszamy także te osoby, które już zetknęły się z podstawami gry na instrumencie i chcą sobie tę umiejętność przypomnieć i rozwinąć.

Lekcje można pobierać indywidualnie (pianino, gitara) lub grupowo (tylko ukulele). Nauczycielami są pedagodzy i muzycy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Program nauczania jest podporządkowany predyspozycjom i zainteresowaniom danego ucznia. Zajęcia odbywają się w życzliwej i twórczej atmosferze.

Ważnym elementem zajęć jest praca nad rozwijaniem systematyczności, samodzielności oraz wrażliwości muzycznej. Nauka małych dzieci w wieku przedszkolnym polega na zachęcaniu do śpiewania piosenek, czytania nut, wykonywania popularnych melodii oraz aktywnym uczestnictwie w zabawach i grach rytmicznych .

  • Nauka gry na instrumentach dla dzieci i dorosłych (keyboard, pianino, gitara klasyczna, gitara elektryczna, ukulele)
  • Wykwalifikowana kadra nauczycieli z pasją
  • Sale wyposażone w instrumenty muzyczne

Zapisy:

Edu-Art

ul. Bogusza 6a

biuro@edu-arto.pl

kom. 600 034 888

shutterstock_59277883