668007889 biuro@edu-arto.pl

10 lat Edu Arto
Pamiętam, jakby to było dziś: 14 lutego 2011 roku.
Tego dnia na Naramowicach też było biało. Tramwaj wciąż był tematem ze sfery marzeń, mieszkańców było tu chyba o połowę mniej, a dziki nie były tak śmiałe i spotkać je można było raczej tylko w lesie. Za to korki już wtedy mieliśmy. Co jeszcze się nie zmieniło przez tę dekadę? Wspaniali mieszkańcy. Ludzie, których łączy na pozór tylko miejsce zamieszkania, ale zarazem też empatia, życzliwość, ciekawość świata.
10 lat temu otworzyłam Wam drzwi w Edu-Arto po raz pierwszy. Pełna obaw, jak to będzie, czekałam na klientów. Czy dzieciakom spodobają się zajęcia, które wymyśliłam? Czy rodzice zaakceptują program? Czy Naramowice nam zaufają?
Udało się! Ze wzruszeniem i wdzięcznością przyznaję, że otwarcie szkoły to był strzał w dziesiątkę. Dzieci polubiły atmosferę panującą w Edu-Arto i chętnie do nas wracały. Rodzice wspierali nas ciepłym słowem i nowymi pomysłami, z wieloma z nich się zaprzyjaźniłam. Ruszaliśmy z kolejnymi kursami, warsztatami, zajęciami.
Czas pandemii spowodował także i u nas lekkie spowolnienie. Cały czas jednak czuliśmy, że jesteście z nami, że nas wspieracie. Wciąż otrzymywaliśmy słowa wsparcia i otuchy. Dzięki Wam przetrwaliśmy najgorsze i wciąż działamy.
Dziękuję Wam za to z całego serca!
Kinga Kulka