Warning: A non-numeric value encountered in /home/u0105/domains/edu-arto.pl/public_html/wp-content/themes/Elsago/functions.php on line 5841
668007889 biuro@edu-arto.pl

Próbny egzamin ósmoklasisty nareszcie jest kompletny i działa. Zapraszam wszystkich chętnych uczniów do sprawdzenia swoich umiejętności. Oto instrukcja, jak wziąć udział w egzaminie:
1. W dowolnej przeglądarce otwieramy stronę “exam.net

2. Domyślnie otworzy się zakładka “Student”. W oknie wpisujemy kod egzaminu: qXJJFg

3. Podajemy wymagane dane: Imię, nazwisko i adres e-mail. Zostaną one zaszyfrowane w programie, tak że egzaminator nie będzie wiedział, czyją pracę sprawdza. Są jednak konieczne, aby uczeń mógł po sprawdzeniu otrzymać swoje wyniki drogą elektroniczną.

4. Pstrykamy “Fetch the exam” i wypełniamy test. W panelu po lewej dostępne są nagrania do odsłuchu oraz różne opcje (zmiana sposobu wyświetlania pytań, czat z nauczycielem – dostępny tylko wtedy, gdy nauczyciel również jest online i zalogowany w serwisie, przycisk do oddania pracy). Wyświetla się tam także zegar. Bardzo proszę: Niech ósmoklasiści trzymają się 90 minut!

Egzamin otwarty jest od teraz do północy, 20 kwietnia. W tym czasie planuję dwukrotnie być online i służyć pomocą techniczną: w piątek 10 kwietnia 17:00-18:30 i w sobotę, 18 kwietnia od 10:00 do 11:30.

Pozdrawiam wszystkich ósmoklasistów i trzymam za Was kciuki!
Anna Różańska